eeeeee
Turizmin Geleceği Platformu Başkanlar Kampı DAÜ’de gerçekleştirildi.
5 Eylül 2017

Travel Turkey İzmir’de Turizmin Geleceği Platformu da yer aldı.

jjuu

Türkiye ve dünya turizminin İzmir’deki buluşması noktası olan ve ziyaretçilerine onbirinci’inci kez kapılarını açan Travel Turkey 2017’de Turizmin Geleceği Platformu etkinlikleri kapsamında turizm ve gastronomi kulüplerinin üyelerinden oluşan yüz kişilik öğrenci grubu Uluslararası Fuara katılım gösterdiler.

SONY DSC

Platform, 8 Aralık Cuma günü Fuar İzmir’de C Seminer Salonu’nda gençlerin katılımı ile iki farklı konferans düzenledi. İlk olarak önemli konuklarla Satış-Pazarlama Stratejileri konuşuldu. Swissotel İzmir Satış-Pazarlama Direktörü Doğu Yaman ve Hilton İzmir Satış Direktörü Mehmet Kalay’ın konuk olduğu oturumda moderatör ve konuşmacı görevini de A.D.1644 Marketing Group CEO’su Erhan Us yürüttü. Yaman, konuşmasında Türkiye ve dünyada gerçekleştirilen fuarların önemine değindi. Sonrasında Kalay, kariyerinden örnekler vererek satış ve sektör ekseninde ilgili noktaları paylaştı. Son olarak Us ise, dünyada önemli bir yere sahip dijital pazarlama üzerine uygulamalar ve sık yapılan hatalar hakkında açıklamalarda bulundu.

SONY DSC

‘Turizmde Gençleri Konuşuyoruz’ adlı ikinci etkinlikte Platform Başkanı Çağatay Kaan Eren moderatörlüğünde gerçekleştirildi. Eren, ilk olarak genel bir değerlendirme yaptıktan sonra üyelere söz vererek, sektörde yaşadığı sorunları, kulüpler ve üniversitelerde karşılaştıkları güçlükleri paylaşma fırsatı verdi. Etkinliklerin sonunda konuşmacılara plaketleri takdim edildi.

Konferans sonunda katılan platform üyeleri ile birlikte toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi. İki gün boyunca öğrenciler Travel Turkey İzmir’i gezme fırsatı yakaladılar. Pazar günü ise Dokuz Eylül Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Topluluğu tarafından organize edilen Seferihisar gezisi gerçekleştirildi.

Comments are closed.